APIE

  VIETA

GRYBŲ VIENSĖDIS YRA ĮSIKŪRĘS NETOLI SOSTINĖS MAGIŠKOJE GAMTOS APSUPTYJE. ČIA RASITE NET KETURIAS ATSKIRAS ZONAS. VIENSĖDĮ SUPA PAŽINTINIAI TAKAI, MIŠKAI IR PIEVOS. GRYBŲ VIENSĖDIS ĮSIKŪRĘS PAKANKAMAI ATOKIAI NUO KITŲ GYVENVIEČIŲ, TODĖL RAMYBĖ IR PRIVATUMAS YRA GARANTUOTI.

  ISTORIJA

GRYBŲ VIENSĖDIS SAUGO NEPAPRASTĄ DVARO ISTORIJĄ. ČIA STŪGSO SENO DVARO PAMATAI, O DVARĄ SUPĘS PARKAS YRA AUTENTIŠKAS IR UNIKALUS.

 

  GAMTA

TERITORIJOJE ĮSITAISĘ NET SEPTYNI TVENKINIAI, KURIAIS GALIMA NE TIK GROŽĖTIS NUO KRANTO, BET IR ATSIVĖSINTI JUOSE KARŠTĄ VASAROS DIENĄ. VIENSĖDIS GALI PASIGIRTI VALSTYBĖS SAUGOMAIS MEDŽIAIS IR NUOSTABIU KRAŠTOVAIZDŽIU.

 

  ERDVĖS

GRYBŲ VIENSĖDIS YRA PUIKIAI PRITAIKOMAS ĮVAIRIOMS VEIKLOS VIENU METU – DIDŽIULĖ TERITORIJA YRA  SUSKIRSTYTA ZONOMIS: REIVO SALĘ, NUOLATINĮ STAGE’Ą, LAUKO VIRTUVĘ IR PAPLŪDIMĮ PRIE TVENKINIO. ATVIROS ZONOS TURI DAUG ERDVĖS, O MEDŽIŲ GAUSA LEIDŽIA EKSPERIMENTUOTI – KURTI MAŽESNES UŽDARAS ZONAS, KABINTI TENTUS AR RENGTI KITOKIUS, JŪSŲ VAIZDUOTĖS, KŪRINIUS.

 

 ATVYKIMAS

GRYBŲ VIENSĖDĮ NESUNKIAI PASIEKSITE TRAUKINIU AR NUOSAVU AUTOMOBILIU. GRYBŲ VIENSĖDYJE YRA NUMATYTA AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ, PRITAIKYTA DIDELIEMS LANKYTOJŲ SRAUTAMS.

 

  BENDRADARBIAVIMAS

GRYBŲ VIENSĖDIS – TAI ATVIRA IDĖJOMS VIETA, SKIRTA FESTIVALIAMS AR PLANUOTAI DIDELIŲ GRUPIŲ VEIKLAI. TURINTIEMS IDĖJŲ IR REALIŲ PLANŲ, MIELAI SUTEIKSIME INFORMACIJOS ČIA!